שירות לרכישות באינטרנט

היום כבר אפשר לרכוש אופניים חשמליים או קורקינט חשמלי באינטרנט בלי דאגות ובלי בעיות! אנו מגיעים עד אליך עם המוצר.
כדי להבטיח רכיבה בטוחה לשנים רבות, האופניים החשמליות שלנו, מגיעות עם מגוון אפשרויות שירות המותאמות לאורח החיים שלך.

שירות ייעודי לרוכשים באינטרנט

אם יש לכם חשש כלשהו מרכישה של אופניים חשמליים באינטרנט ואתם רוצים סיוע בבחירת המוצר המתאים לכם, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר טלפוני.

צוות השירות שלנו בעל ניסיון רב שנים בייבוא ובייצור אופניים וקורקינטים חשמליים לכל מטרה, בשיחה טלפונית קצרה נוכל לסייע לכם להתאים את האפשרות הנכונה עבורכם, בין אם אתם מחפשים טווח, זמן נסיעה, נוחות או חוויה, המומחים שלנו כאן בשבילכם.

מגוון מאמרים במגזין האתר

במגזין האון ליין שלנו באתר, תוכלו למצוא מגוון מאמרים בנושאי תמיכה במוצרינו עם טיפים מגוונים שיסייעו לך לכם לטפל ברב המכשולים שתוכלו להיתקל בהם. ניתן לחפש במאגר המאמרים במגזין ולמצוא מגוון תכנים ופתרונות.

בין אם יש לכם בלמים רועשים או שאתם צריכים לנקות את השרשרת (תהליך פשוט יחסית) או לזהות בעיות מסוימות כמו טיפול במערכות חשמל, החלפת בקרים או צגים בתוך המערכת שבמוצרינו בנויה  בצורה מודולרית Plug & Play. 

פריסת חנויות וטכנאים ברחבי הארץ

אם אתם מחפשים עזרה מעשית באזור מגוריכם, ניתן לקבל שירות טלפוני ובמידת הצורך אנו נפנה אתכם לאחד משותפינו המקומיים בכל איזור בארץ.

מלאו טופס קבלת שירות בכפתור למטה וספרו לנו איזה שירות אתם מחפשים. אנו נחזור אליכם במהרה עם פתרון מקומי איכותי שנמצא תחת פיקוח הרשת לאורך כל התהליך.