מאמרים לאופניים חשמליים וקורקינט חשמלי

קורקינט חשמלי מהיר

קורקינט חשמלי מהיר

אל כלי הרכב הדו גלגליים בעשור האחרון הצטרף קורקינט חשמלי מהיר, שלהבדיל מאופניים חשמליים יש לו קהל יעד שונה לגמרי מסתבר, הרבה יותר טרנדי, אופנתי ושיקי. יש היום בארץ גם קורקינטים שיתופיים והביקוש להם חושף את הגידול באופן כללי בנסיעה בקורקינטים בקרב הרוכבים בארץ וגם כאלה שירדו מהרכב הפרטי שלהם ועברו לקורקינט, כצורך להתחבר בין חנייה מסוימת לתחבורה ציבורית כלשהי כמו רכבת או אוטובוס. מסתבר שהמרחק בין מקום למקום הצטמצם גם בשל הפעילות של רכבת ישראל אבל יותר מכך גם בשל המחסור בחניונים ומקומות חנייה בעיקר בערים הגדולות שגרם לאנשים לעלות על קורקינט חשמלי ולהמשיך ממנו הלאה. כ-40% מהנסיעות בקורקינטים בארץ נעשות בדרך לעבודה או ממנה.

אין ספק כי כאשר מדובר בקורקינט, גם טיולים במזג האוויר הנכון עושים את היום למי שאוהב את הבריזה על הפנים ונהנה לשוב הביתה עם הקורקינט שלו בדרכים יפות ולהביט גם על הנוף, לעצור ולראות עץ- מחזה נדיר בעולם התזזיתי הדיגיטלי של ימינו. 16% מהנסיעות בקורקינטים בערים נעשות בקורקינטים פרטיים.

ההיסטוריה של קורקינט חשמלי מהיר

אפשר לומר כי הפיק הגדול של הדו גלגליים התחיל מאופניים ואלה בלי המנוע- האופניים הרגילים ממש כמו בסין הצפופה ובמדינות וערים מרכזיות אחרות בעולם, שרצו להקל על מצוקת החנייה והנסיעה של התושבים. גם בארץ לא חסר עומס על עורקי תחבורה ובשעות מסוימות כולם יודעים שלנסוע מתל אביב להרצליה או חזרה זה פשוט “לישון” באוטו, שלא לדבר על צומת שרונה בשעות הלחץ. ומי כן הצליח להשתחל ולנסוע, הדו גלגליים ואלה היו או הקטנועים והאופנועים או הרוכבים על אופניים, אז הנושא של חשמלי ומנוע היה רק עניין של זמן עד שמישהו הבין, שמיום ליום יש יותר ויותר רכבים על הכביש ואם לא ייעשה משהו מהר כדי לעצור את הכאוס הזה, ולהמציא איזה דו גלגלי מהיר, ניתקע כולם בכביש ואף אחד לא יגיע בזמן לשום מקום. מה ששינה לחלוטין את התמונה, היו כניסתם של האופניים החשמליות וכן של קורקינט חשמלי מהיר שהציע גם סוג של גימיק נערי ושובב, גם משהו שמתקפל ונכנס לכל מקום וגם אין יותר בעיות חניה, פקקים ואיחור לעבודה, כולם פשוט מגיעים בזמן על הקורקינטים.

מה היתרונות של קורקינט חשמלי?

קורקינט חשמלי לא תופס מקום, זהו כלי נחמד, צעיר ושובב והיום משווק בכל מיני עיצובים מדליקים שאין חשש שיגנבו לכם אותו אתם הולכים להיכנס אותו לרכבת, לאוטובוס והרבה פעמים גם לכל משרד או בית קפה בו אתם עושים פגישות עסקיות. מכיוון שכך, יש משמעות לגודלו של כלי התחבורה הזו וככל שהוא יהיה יותר מהיר ומתקפל ככה תוכלו להגיע אתו לכל מקום בזמן וגם לא לחפש חנייה, להשתלב בזהירות בכביש ולהגיע למחוז חפצכם בשלום ואפילו לעצור לקפה בדרך. קורקינט חשמלי מהיר יבטיח שתגיעו בשלום לכל מקום בזמן, שלא תריבו עם אף אחד על הכביש, שתוכלו לנהל את הזמן שלכם בצורה הכי נכונה ואין סיכוי שתאחרו לאיזה שהוא מקום, או שלא תוכלו להיכנס אתו לכלי תחבורה כמו רכבת או אוטובוס. הוא גם יחסוך לכם כסף והוצאות על רכישת ואחזקת רכב, טסט כל שנה שלא לדבר על הוצאות לתיקונים, אפשר לומר שזו תגלית התחבורה הכי מגניבה ויעילה של המאה.

למה קורקינט חשמלי כל כך מבוקש?

עולם העסקים של היום, זה לא עולם העסקים של פעם, היום זה הרבה יותר מהר והרבה יותר צעיר ולא בטוח שכל מי שעובד מחוץ לעיר רוצה להחזיק בכלל רכב שכאמור בסופו של כל חודש נאמד בהוצאות רבות. קורקינט חשמלי מהיר מתאים לקצב של היום- מהיר ועצבני, מידי, אינסטנט וחסר סבלנות, זה מה שמאפיין את רוב משתמשי הדו גלגליים וזה באמת מה שעושה את העבודה, אם מישהו רוצה להגיע ממקום למקום הוא לא צריך עכשיו אוטו בגלל זה, הרבה יותר פשוט וקל ומהיר וחסכוני לרכב על קורקינט. יש העושים גם פתיחת מהירות לקורקינט ומשפרים את יכולת הפריצה ופתיחת המהירות שלו, אבל זה איננו חוקי.