מאמרים לאופניים חשמליים וקורקינט חשמלי

קורקינט חשמלי למבוגרים – מהיר, יעיל וקל

קורקינט חשמלי למבוגרים – מהיר, יעיל וקל

לא סתם הרחובות מלאים בהם, לא סתם אנשים נוטשים את הרכב, התחבורה הציבורית, את המונית, האופניים הרגילים ובעצם כל אמצעי תחבורה אחר, קורקינט חשמלי למבוגרים הוא כלי הרכב היעיל והמהיר ביותר להתניידות בעיר. בשנים האחרונות ניתן לראות ברחובות מהפכה של ממש. מחדלים רבים בכבישי ישראל גרמו לרבים לחפש פתרונות יצירתיים בהתניידות. בתל אביב למשל, המצב בכי רע. פקקים אינסופיים משתרכים כל ערב וכל בוקר מהעיר ומחוצה לה, ואף בתוכה. למצוא חנייה בתור בעל רכב פרטי יכולה להיות משימה בלתי אפשרית, ולעיתים לסיוט של ממש. תחבורה ציבורית ידועה בתור אחד הדברים שפשוט לא ניתן לסמוך עליהם. אז מה עושים?

בוחרים להשקיע בקורקינט חשמלי אמין ואיכותי ופשוט נוסעים ממקום למקום. במהירות, ביעילות, בחסכון של זמן, אנרגיה ומשאבים. לא עוד חיפושי חנייה אינסופיים, לא עוד לחכות לאוטובוס בשמש הקופחת – פשוט עולים על הקורקינט, שמים קסדה ונוסעים. הקורקינט שאתם מכירים מהילדות, העשוי מתכת או פלסטיק הוא כבר לא הקורקינט הקלאסי שחושבים עליו. כיום, קורקינטים חשמליים הם אחד מכלי הרכב הנפוצים ביותר בקרב צעירים ומבוגרים שגרים בעיר. וזה לא מפתיע, ישנה מודעות גוברת לנזקים הסביבתיים של כלי רכב ממונעים. כלי רכב חשמליים הם האופציה הירוקה ביותר להתניידות ולכן גם העדיפה ביותר. צעירים רבים בוחרים בחירה מודעת ומכוונת בכלי רכב מסוג זה כי הם מעוניינים לשמור על הפלנטה.

קורקינט חשמלי למי שמאס ברכב או באופניים

נניח ואתם גרים ברמת גן, עובדים בתל אביב וההורים שלכם גרים בגבעתיים. אתם רוצים להגיע למשמרת בעבודה ביום שישי בבוקר, אחר הצהריים לבקר את ההורים ובערב לחזור הביתה – ברגל אתם עלולים למצוא את עצמכם באפיסת כוחות, ברכב אתם עלולים למצוא את עצמכם מאחרים בגלל הפקקים והחנייה, לשלם על חניון סכום תועפות ובסוף גם לא למצוא חנייה מתחת לבית. את כל זה פותר קורקינט חשמלי למבוגרים. אין סיבה ללכת מרחקים ארוכים ולהזיע בקיץ הישראלי, אפשר לנסוע על הקורקינט שלכם ואפילו לחוש ברוח קרירה.

אז למה לא אופניים, מהסוג הישן והטוב, אתם שואלים? מאמץ ובטיחות. לא כולנו בכושר, במיוחד כשמתבגרים, כבר לא כל כך קל לרכב קילומטרים על האופניים, ובמיוחד לא קל לעבור בין ערים, עם החוקים החדשים קשה מאוד לרוכב אופניים רגילים למצוא דרכים בטוחות לנסוע בהן בקצב שלו. בכבישים עמוסים או מהירים הדבר הופך לסכנה של ממש. עם קורקינט חשמלי, בנסיעה בטוחה בצד הימני של הכביש, ובכבישים עירוניים, בחבישת קסדה, הנסיעה למרחקים היא כבר לא כל כך משימה, היא פחות מעייפת ופחות מסוכנת.

אז איך רוכבים על קורקינט חשמלי בצורה בטוחה?

קורקינט חשמלי למבוגרים הוא לא רכב. צריך לזכור שאין מסביבכם פלדה ומתכת המגינות עליכם ומבליטות אתכם בכביש, אך יש כמה פעולות שיספיקו על מנת להפוך את הרכיבה שלכם לבטוחה. דבר ראשון שיש לעשות כדי לרכב בטוח זה לחבוש קסדה. בכל מקרה של נפילה ללא קסדה, הנזק לגוף שלכם יכול להיות הרבה יותר חמור מאם הייתם חובשים קסדה. עוד לפני שאתם קונים קורקינט, בצעו סקר שוק: איזה קורקינט נחשב לבטוח, עמיד יותר וחזק יותר? איזה קורקינט מועד לתקלות?

בעת הרכיבה עצמה בחרו דרכים נוחות לרכיבה על קורקינט. דרכים מהירות עם עומסי תנועה יכולות להיות מסוכנות באקלים ומצב הרוח הישראלי בדרכים. דרכים בשיפוץ עם בורות, בליטות וחספוס יכולות לגרום לתנודות, קפיצות ופניות המסוכנות לכם, הימנעו מהן ככל האפשר. שימו לב לפניות חדות, לרכבים שמסביבכם, להולכי רגל במעברי חצייה וגם בין רכבים חונים. אל תהססו לרדת מהקורקינט כשהכביש לא נראה לכם, ולבחור מראש דרכים עם שבילי אופניים.

איך בוחרים קורקינט חשמלי?

השוק עמוס בדגמים שונים של קורקינט חשמלי למבוגרים ולכן לבחור את הקורקינט המתאים לכם יכול להרגיש כמו משימה של ממש. בחרו יבואן אמין שמבטיח אחריות על המוצרים, שמשווק ומייבא חברות אמינות ודגמים מוכרים בשוק. ערכו מחקר קצר ברשת על הדגמים השונים ומה הם מציעים מבחינת כובד, יכולת קיפול, בטרייה והטענה, בלמים. זכרו, לא חייבים להוציא הון תועפות על קורקינט חשמלי לנסיעות בעיר אפשר גם למצוא קורקינט חשמלי יד 2 במחירים טובים, העיקר שהוא יהיה איכותי, חזק ועמיד.