מאמרים לאופניים חשמליים וקורקינט חשמלי

עם קורקינט חשמלי תל אביב היא העיר בשבילכם

עם קורקינט חשמלי תל אביב היא העיר בשבילכם

אם נבדוק באיזו עיר בארץ יש את המספר הגבוה ביותר של אנשים אשר רוכבים על קורקינט חשמלי תל אביב ככל הנראה תהיה במקום הראשון. לתל אביב, העיר העברית הראשונה, מאז ומתמיד היה אופי מיוחד שמשך אליו לא מעט תושבים, ולא בכדי. התפתחה בה אחת מתרבויות הבילוי המפותחות בארץ, אם לא המפותחת ביותר; יש בה אין ספור אתרים מעניינים לבקר בהם בכל יום בשבוע; היא שוכנת על גדות הים התיכון ויש בה מגוון חופים נהדרים; ובקיצור, היא לא עוצרת לרגע. לא מפתיע שרבים מהישראלים בוחרים לעבור אליה לפנות בשנות ה-20 שלהם, ולא מעט מתוכם, כמו גם ילידי תל אביב עצמם, גם נשארים בה ומקימים בה את ביתם. בשנים האחרונות, אפשר לזהות בה תופעה חדשה – הקורקינטים החשמליים מציפים את הכבישים, בין אם הם נמצאים בבעלות פרטית או שייכים לאחת מהחברות הרבות שמשכירות קורקינטים חשמליים ברחבי העיר.

עם קורקינט חשמלי תל אביב הרבה יותר ורודה

אז למה כשמדברים על קורקינט חשמלי תל אביב היא העיר הראשונה שקופצת לראש? מה יש בכלי התחבורה הזה, שקוסם כל כך לתל אביבים? ובכן, נראה כי הוא נותן מענה לכמה מהבעיות הידועות ביותר של העיר:

להיתקע בפקקים – זה כבר לגמרי פאסה

תל אביב היא אחת הערים הגדולות והמרכזיות בישראל, וככזו היא מהווה לא פעם בית לאירועי ענק כמו הפגנות, מסיבות רחוב, עצרות וכד’. היא גם מצויה בהתחדשות תמידית, ובכל עת מקימים בה משהו חדש, כמו רכבת קלה, או מחדשים את הישן, כמו כיכר דיזנגוף שעברה שינוי משמעותי. כתוצאה מחסימת הרחובות שמתבצעת חדשות לבקרים, בכל פעם באזור אחר בעיר, ומהתנועה האין סופית של רכבים בכבישיה של העיר, לא פעם נוצרים פקקים שהופכים את ההתניידות בעיר לחוויה מייגעת. אין ספק שכניסתם של הקורקינטים החשמליים לשוק שינתה לחלוטין את התנועה, וכעת ניתן להתנייד בעיר במהירות וביעילות, והכי חשוב – מבלי להיתקע.

שעות של חיפוש חניה שייכות לעבר

אין ספק שאם תשאלו תל אביבים עם רכב מה הדבר שהכי מפריע להם בעיר, הם יעלו מיד את נושא החניה. כתוצאה מהביקוש העצום למקומות חניה וההיצע המצומצם בהרבה, חיפוש חניה בעיר יכול לקחת עשרות דקות ולהגיע לעתים אפילו לשעה. מסיבה זו, הרבה בעלי רכבים נמנעים מראש מהזזת הרכב מהמקום, ומוצאים את עצמם בכל מקרה מתניידים בדרכים שונות. הקורקינטים החשמליים מאפשרים לכל אחד להתנייד בעיר במהירות, על הכביש, ולחסוך את חיפושי החנייה המעיקים. כך, עם קורקינט חשמלי תל אביב הופכת הרבה יותר נוחה, והצד הכי מתסכל שלה פתאום נעלם.

מעבר נוח בין ערים – אין מצב שמפספסים רכבת

כעיר מטרופולין שהתנועה אליה ומתוכה רבה, היציאה מתל אביב והכניסה לתוכה לעתים לא נוחות. בשעות הבוקר ואחר הצהריים הכבישים המובילים אל תל אביב וממנה פקוקים מאוד, מה שמאריך את הנסיעות בלא מעט זמן, ושוב, מאלץ את הנהגים להמתין בפקקים שקשה לראות את סופם. כתוצאה מכך, רבים מהתל אביבים מעדיפים לוותר על הרכב, או לכל הפחות להמנע מנסיעה עם הרכב לעבודה. בסיטואציות כאלו, ארבע תחנות הרכבת של תל אביב הופכות רלוונטיות במיוחד, ומשמשות תושבים רבים בשעות הפקוקות. אולם גם הדרך לתחנה לא תמיד חלקה – האוטובוס לתחנה עשוי לפעמים לאחר או להתעכב מסיבות שונות, וכך עלולים הנוסעים שממהרים לעבודה למצוא את עצמם מפסידים את הרכבת. עם קורקינט חשמלי, אין בעיה כזו; ניתן להעלות קורקינט חשמלי מתקפל לרכבת בכל שעות היממה, גם בשעות העומס, ולרכב עליו בנוחות רבה כל הדרך לתחנה.

קורקינט חשמלי תל אביב – כללי המפתח

אם אתם רוכבים על קורקינט חשמלי בתל אביב, אין ספק שיש כמה כללים שכדאי להקפיד עליהם לחוויה מיטבית. הראשון הוא כמובן הכלל הבלתי כתוב, שאומר שקורקינט חשמלי לא משאירים ברחוב. לצערנו, גניבת קורקינטים חשמליים היא תופעה נפוצה בתל אביב, ולכן מומלץ לקחת איתכם את הקורקינט בכל עת שאינכם רוכבים עליו. מסיבה זו, כדאי לרכוש מלכתחילה קורקינט מתקפל במשקל נמוך יחסית, על מנת להקל על עצמכם. כמו כן, חשוב לזכור שהרכיבה על קורקינט חשמלי עשויה להיות מסוכנת לעתים, ולכן יש להקפיד על כללי הבטיחות הקבועים בחוק ולשמור על עצמכם ועל יתר עוברי הדרך. כמובן שניתן למצוא גם אופניים חשמליות במידה שקורקינט חשמלי לא עבורכם. אנו ממליצים לבחור את מה שהכי נוח ונכון לכם.