מאמרים לאופניים חשמליים וקורקינט חשמלי

כיצד בוחרים קורקינט חשמלי? כך תעשו בחירה ללא טעויות

זוכרים שעד לפני כמה שנים היה נדיר מאוד לראות קורקינטים חשמליים ברחוב? כיום מדובר על אחד מהמחוזות השכיחים ביותר, בכל פעם שאנו נמצא מהבית. היתרונות של קורקינט חשמלי הם ידועים לכל אחד, וזוהי אולי הסיבה לכך שהקורקינטים הללו הפכו להיות כל כך נפוצים. אך אם החלטתם כי גם אתם רוצים לרכוש לעצמכם קורקינט ממונע, עליכם להיות בטוחים שאתם עושים בחירה נבונה. הרי לא מדובר על רכישה של מאות שקלים, ברוב המקרים מדובר על רכישה של אלפי שקלים. כך תוכלו לדאוג שלא תזרקו את הכסף שלכם לחינם.

תבחרו קורקינט שיהיה פשוט לתפעול

עליכם לזכור כי כאשר אתם רוכשים קורקינט חשמלי, מדובר על כלי רכב לכל דבר ועניין – ולכן הוא אמור להיות קל ונוח לתפעול. המטרה שלכם היא לדעת כיצד להשתמש בקורקינט בקלות, מבלי שתצטרכו לשבור את הראש. הטיפ שלנו אליכם הוא לבחור בקורקינט שיצא לכם להשתמש בו כבר לפני, כזה שראיתם כי הוא אידיאלי עבורכם. אם הקורקינט לא יהיה לכם נוח, ככל הנראה אתם לא תשתמשו בו כמו שאתם מדמיינים לעצמכם – כי לנוחות אין באמת שום תחליף.

מוטב לבחור קורקינט גדול ויציב

הנסיעה עם קורקינט ממונע בתוך העיר יכולה להיות מעט מפחידה, ולכן אתם צריכים לעשות כל מאמץ בכדי שהחשש יהיה מינימאלי. ככל שהקורקינט יהיה יותר גדול ויציב, כך אתם תוכלו להרגיש יותר ביטחון כאשר אתם נוסעים עליו. אם הקורקינט יהיה קטן ורעוע, כל פעם שאתם תמצאו את עצמכם נוסעים בסביבה מעט סואנת – אוטומטית תרגישו בחוסר הנוחות. כך שאין שום סיבה שתתפשרו על הנושא הזה, בטח כאשר מדובר על קורקינט ממונע שהולך לשמש אתכם לנסיעות קבועות ממקום אחד ישירות אל מקום אחר.

תוודאו שניתן לקפל בקלות את הקורקינט

תזכרו תמיד כי אומנם הקורקינט יכול לסייע לכם להגיע ממקום למקום, אך לא תמיד תוכלו לנסוע איתו למקומות מרוחקים. כך שאם תרצו לנסוע לעיר אחרת או לאזור מרוחק, ככל הנראה תצטרכו להשתמש באוטו או בתחבורה ציבורית. כך שמוטב שתוודאו מראש כי אתם יכולים לקפל את הקורקינט בקלות, כך שניתן יהיה להתנייד איתו בקלות. קורקינט חשמלי שלא ניתן לקפל אותו בצורה יעילה, הוא יהיה קורקינט שלא באמת תוכלו להשתמש בו כמו שאתם רוצים או כמו שרציתם כאשר חשבתם מלכתחילה על רכישת קורקינט.

קורקינט חשמלי צריך להגיע עם אחריות

כמו שבוודאי שמתם לב, מדובר על רכישה שהיא לא זולה כל כך – ולכן אתם צריכים לדאוג שאתם מכסים את עצמכם למקרה של תקלות. כל קורקינט ממונע יכול להביא איתו גם בעיות כאלה או אחרות, אך ברגע שתהיה לכם אחריות יהיה לכם ראש שקט. הראש השקט שלכם יאפשר לכם להשתמש בקורקינט ללא מגבלות, ומבלי שתצטרכו לחשוש מכל עניין קטן. בסוף הקורקינט הוא זה שאמור לספק את הצרכים שלכם, ולא אתם תצטרכו לספק את הצרכים של הקורקינט – קחו את זה בחשבון.

תהיו בטוחים שניתן לשלוף את הסוללה

כל קורקינט חשמלי מגיע עם סוללה כזאת או אחרת, אך אתם צריכים להיות בטוחים כי הסוללה בקורקינט שאתם רוכשים נשלפת בקלות. כך שתוכלו לקחת אותה אתכם, ולא תשאירו אותה בקורקינט עצמו. אם אתם מוצאים את הסוללה מהקורקינט, אתם יכולים להיות בטוחים כי אף אחד לא יגנוב לכם אותו. אם תשאירו את הקורקינט ביחד עם הסוללה, לא מן הנמנע כי תגיעו יום אחד ותגלו כי הקורקינט נגנב. בדיקה קצרה מהצד שלכם תוכל למנוע לא מעט אי נעימויות וחוסר נוחות.

התאימו את הקורקינט לטווח הנסיעה הרצוי

יש קורקינט חשמלי כזה ויש גם קורקינט חשמלי חזק, ובכדי שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה – יהיה עליכם לדאוג לכך שטווח הנסיעה של הקורקינט יתאים לדרישות שלכם. אם תרצו לנסוע בקורקינט אך תגלו כי הסוללה לא תהיה מספיק חזקה, זה עשוי להיות מצב לא נעים עם לא מעט עוגמת נפש. כך שלפני שאתם בוחרים סוג מסוים של קורקינט, מוטב כי תעשו את הבדיקות הללו מראש. אם תדעו לשאול את השאלות הנכונות, תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו גם תבחרו נכון.