מאמרים לאופניים חשמליים וקורקינט חשמלי

אופניים חשמליים סוף הדרך

אופניים חשמליים סוף הדרך

אין ספק כי אופניים חשמליים הפכו לכלי הרכב המועדף על רבים, ובעיקר בערים מרכזיות ובמטרופולין צפוף שיש בו פעילות מסחרית ועסקית רבה ואנשים נזקקים להגיע לעתים ממקום למקום במהירות ונתקעים בלי חנייה, בפקק או בלית ברירה מאחרים עם או בלי תירוץ טוב. יתרונותיהם הגדולים של האופניים החשמליים באים לידי ביטוי גם בדגמים החדשים המוצעים היום, המציגים נוחות, יציבות ושיפורים ההופכים את הרכיבה בהם לחוויה ולא רק ככלי תחבורה שייקח אותם מנקודה אחת לאחרת.

המגמות המובילות היום בדרישת הצרכנים הם אופניים יחסית קטנים שאפשר לקפל אותם מהר ובקלות כמו למשל אופני קוויקי דלתא איקס שאפשר לקפל בתנועה אחת בלי שום מאמץ. בנוסף אפשר לטפס אתם עליות בקלות בזכות שישה הילוכי שימאנו ודיווש והמראה הייחודי שלהם משלים את היתרונות המשופרים שלהם גם בזכות תיק קדמי גדול שבהחלט אפשר להכניס לתוכו כל מה שצריך ולצאת לטיול על אופניים חשמליים מצוינים. עבור הקוויקי האלה תצטרכו להיפרד מפחות מ-3,500 ₪ אבל אף פעם לא תאחרו את הרכבת תרתי משמע והרי לשם כך נוצרו האופניים המתקפלים לא? כדי שגם אם לא קמתם בזמן ואתם ממהרים לשיעור באוניברסיטה או לפגישה חשובה בסטרטאפ שלכם בכל זאת תגיעו בזמן מי אמר קוויקי ולא קיבל דלתא איקס.

מה הקשר בין אופניים חשמליים והעולם הדיגיטלי?

אז על כמה שניות מדברים היום גולשים מחפשים אתר ומתייאשים? 3 שניות. פעם זה היה חמש. הדור הזה דור האופניים החשמליים מבין שזמן זה כסף ולכן הוא לא מבזבז את הכסף שלו על דיבורי סרק וגם לא על גלישה באתרים לא חיוניים. זה דור שרוצה לנהל את הזמן שלו בצורה הכי נכונה בלי לבזבז שנייה ואם הוא יכול לעלות על אופניים חשמליים ולהגיע אתם מהר לכל פגישה ולכן הוא יכול לדחוס יותר פגישות ליום וגם במרחקים, וגם כאלה שצריך בשבילם לעלות על רכבת, אז הוא כבר הרוויח. ואם הוא לא רוצה לחפש חנייה אלא לקפל את החשמליות שלו ולהניח אותם בחדר ההמתנה של כל הכלים הקלים שכובשים היום את הכביש, אז הוא הרוויח עוד קצת זמן. שלא לדבר על הפקקים, העצבים, הצפירות, הצפצפות והקללות. עם ישראל ממהר לכל מקום והכי ממהר בכביש ויש כאלה שאפילו מוכנים לצאת מהאוטו שלהם ולהפוך עולמות כדי להזיז פקק, אבל אם אתם על אופניים חשמליים-אתם לא חלק מהמהומה הזאת.

דגמים מבוקשים בארץ של אופניים חשמליים!

סקופריון 2021 אופניים חשמליים עם שיכוך מלא. יש להן מנוע עוצמתי מבית גאגר שעושה לכם את החיים קלים גם בעליות קשות ומשקלים גדולים. עם סוללה 48/16 אם אתם יוצאים לטיול ארוך. ויש לכם גם מגני בבוץ שישאירו אתכם יבשים כמו שעליתם עליהם. גלגלי מגנזיום לנסיעה בטוחה, ואם אתם מרכיבים ילדים אז תוכלו לנצל ביעילות ובביטחון את הסבל המחוזק והתאורה הקדמית והאחורית שתנווט אתכם בביטחון. אידיאליים לשליחים. טוב זה חלום- אופני Jager innovation באמת הפריצה האחרונה מבית Kryptonite Security שגם נרשמה כפטנט בינלאומי. יש לאופניים האלה בקר צלעות קירור וחשמל חכם, במוט המושב- בולמים קדמיים ואחוריים אשר מאפשרים נסיעה חלקה ונוחות מקסימלית. אפשר גם לקבל מושב אינטגרלי אחורי עם רגליות ומשענת ואם כל הפאן הזה לא מספיק אז גם מערכת GPS עם ביטוח נגד פריצה. העולם כולו מדבר על האופניים הללו ועכשיו גם אנחנו.

סטארטאפ ואופניים חשמליים !

אם בתקופת טרום אופניים חשמליים מנהלים של חברות נסעו בBMW היום זה ברור שהדור שעושה אקזיטים זה צעירים שמקימים חברות סטראטאפ מצליחות ומתעשרים יפה. זה הולך עם אופניים חשמליים. תוכלו לראות אותם נכנסים ויוצאים מישיבות של משקיעים, מדוושים על האופניים שלהם, מגיעים לכל מקום בזמן ואפילו זוכים בבריזה נהדרת. פן נוסף שצריך לחשוב עליו הוא הלחץ. איזה לחץ ! אנשים שמתעסקים בפיננסים הם תמיד בלחץ, אבל לא על אופניים חשמליים. הם לא ממהרים לשום מקום כי ממילא הם יגיעו בזמן, הם לא יוצאים שעה קודם כי יש פקקים (ולכן הם מרוויחים עוד חצי שעה בבית של אספרסו מהמכונה) ולא אכפת להם בכלל איפה יש פקקים, הם כבר מזמן גמרו עם זה. חכמים!