מאמרים לאופניים חשמליים וקורקינט חשמלי

אופניים חשמליים מתקפלים או רגילים – הסוף להתלבטות

אופניים חשמליים מתקפלים או רגילים – הסוף להתלבטות

אם תסתובבו בערים הגדולות בישראל, תמצאו על הכבישים לא רק מכוניות ואופנועים. היום, אופניים חשמליים נמנים עם כלי התחבורה הנפוצים ביותר. אם אתם מתגוררים בערים כמו תל אביב, ירושלים או חיפה, יש סיכוי לא רע שגם אתם שוקלים לפנק את עצמכם ולרכוש כלי ממונע כזה שיאפשר לכם להתנייד בנוחות ובמהירות ברחבי העיר. אחת השאלות המרכזיות שוודאי מלווה את ההתלבטויות, היא כמובן האם לרכוש אופניים חשמליים מתקפלים או רגילים. כדי לסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה עבורכם, לפניכם כמה מהיתרונות המרכזיים של אופניים חשמליים מהסוג המתקפל. כך תוכלו להכיר טוב יותר את השיקולים ולקבל החלטה מושכלת.

תמונת_מוצר_גאגר-48-וולט-מגנזיום-768x576
אחסון נוח – שווה את המחיר

מעלה אחת של האופניים החשמליים המתקפלים קשורה כמובן לסוגיית האחסון. היום, הרבה אנשים בוחרים לא להשאיר את האופניים שלהם ברחוב מחשש לגניבות, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר באופניים חשמליים, אשר עלותם גבוהה יותר (והביקוש מצד הגנבים – בהתאם). גניבה של אופניים חשמליים היא כמובן מאורע מאוד לא נעים, יקר וכו’, ולכן במרבית המקרים בוחרים הבעלים לקחת עמם את האופניים לכל מקום. על מנת לאחסן את האופניים בקלילות בבית, במשרד וכד’, כדאי לרכוש מראש אופניים חשמליים מתקפלים אשר תופסים הרבה פחות מקום מאופניים חשמליים רגילים.

במדרגות

יתרון משמעותי נוסף שניתן לרשום לזכותם של אופניים חשמליים מתקפלים הוא כמובן העובדה שניתן לשאת אותם בנוחות. מכיוון שלא מומלץ להשאיר אופניים חשמליים ברחוב ללא הגנה, בעליהם מוצאים את עצמם לעתים קרובות מנסים לדחוף אותם למעליות ובמקרים אידאליים אפילו פחות, מעלים אותם במדרגות בתהליך מסורבל ואיטי שמזכיר הליכה של פעוטות שזה עתה למדו את מיומנות העלייה במדרגות. אם האופניים מתקפלים, לעומת זאת, מדובר בסיפור אחר לגמרי. פתאום האופניים יכולים להיכנס בקלות לכל מעלית וניתנים לנשיאה במדרגות אפילו תוך כדי דילוג. פונקציית ההתקפלות של האופניים נוחה במיוחד גם אם סתם החלטתם שנמאס לכם לרכב, ובא לכם ללכת ברחוב כרגיל. ברגע, תוכלו לקפל את האופניים ולהחזיק אותם ביד ממש כאילו היו תיק או שקית מהסופר.

אופניים חשמליים מתקפלים – מושלמים לנסיעה לרכבת

אולם אין ספק שאחת המעלות הבולטות ביותר של האופניים החשמליים המתקפלים קשורה לעובדה שניתן להכניס אותם לרכבת בכל עת שתבחרו. מכיוון שרכבת ישראל לעתים מאוד עמוסה, ישנן הנחיות אשר מגבילות את האפשרות של רוכבי האופניים להעלות עמם את הכלי לרכבת. הגבלות שונות חלות על כלל הכלים הדו גלגליים – מלבד אופניים חשמליים מתקפלים אשר קוטר גלגליהם עד 20 אינץ’. היום, רבים מרוכבי האופניים החשמליים הם אנשים שנוסעים ברכבת על בסיס יום יומי ומשתמשים בכלי הממונע על מנת להגיע אל תחנות הרכבת ומהן אל היעד במהירות ובעצמאות, בלי להמתין לאוטובוסים, להיתקע בפקקים או לחפש חניה. עבור אנשים כאלה, אין ספק שאופניים חשמליים מהסוג המתקפל הם הבחירה המתאימה ביותר.

כל היתרונות של אופניים חשמליים ויותר

כל היתרונות הייחודיים הללו של האופניים החשמליים המתקפלים, מצטרפים כמובן לשלל הסיבות לרכוש אופניים חשמליים מלכתחילה. אם אתם רגילים לעמוד עם הרכב בפקקים – אתם יכולים לשכוח מהחוויה המתסכלת. עם אופניים חשמליים תוכלו להתנייד אפילו בתל אביב של שישי בצהריים באופן חלק כל כך שתופתעו כל פעם מחדש. גם את הזמן הרב שהייתם מקדישים בעבר לחיפושי חניה תוכלו לחסוך, וליהנות מהאפשרות להגיע גם לאזורים הכי עמוסים בכל שעה ביום. אם, כמו רבים אחרים, חשוב לכם לשמור על הסביבה – אופניים חשמליים הם בהחלט אלטרנטיבה מצוינת לרכב. אתם יכולים ליהנות מכל הנוחות והעצמאות שמספק לכם כלי ממונע פרטי, בלי לדאוג לכמויות הפיח שמזהמות את הסביבה ומגדילות את טביעת הרגל האקולוגית שלכם. וכמובן, אם אתם בעניין של חיסכון – העלויות של אופניים חשמליים נמוכות באופן משמעותי מהעלויות של רכישת רכב ואחזקתו.

אפשר להבין, אם כן, איך האופניים החשמליים הפכו כל כך פופולאריים. אולם אם החלטתם להשקיע באמת ואתם מכוונים לחוויה של נוחות מקסימלית – בהחלט כדאי לרכוש רכישת אופניים חשמליים שגם מתקפלים. אמנם העלויות גבוהות יותר לפעמים, אולם בפעם הבאה שתצטרכו לשאת את האופניים במדרגות בשעה 2 בלילה על מנת לוודא שהם לא נגנבים – אתם ללא ספק תודו לעצמכם.