מאמרים לאופניים חשמליים וקורקינט חשמלי

אופניים חשמליים לפסולי רישיון

אופניים חשמליים לפסולי רישיון
שלילת רישיון רכב היא עסק לא נעים כלל וכלל. רבים מהאנשים שנאלצים לקחת חלק בחוויה מוצאים את עצמם מחפשים בנרות פתרון חלופי ומהיר, כאן נמצא הפתרון הטוב מכולם.

תאונה או היתפסות על עבירה תחבורתית כלשהי, היא חוויה מאוד לא נעימה ובטח שקשה לנחם אדם שאיבד את רישיונו בעקבות כך, בין אם זה לתקופה מסוימת או לצמיתות. אך מה אם תגלה כי איבוד רישיון משמעו לא רק שקץ העולם טרם הגיע, אלא כי כעת אתה משתחרר מעול כבד מאוד ומיותר ויכול להיחשף לעולם חדש זול, נוח ובטיחותי,שיחזיר אותך לפעילות וימשיך לשרת אותך כמעט כמו רכבך אך בעלות רבה יותר ברוך בואך לעולם האופניים החשמליים.

אימוץ הכלי תחבורתי, שהובא לאישור לרכיבה בשבילי הארץ רק בסוף שנת 2009, מצריך שינוי תפישתי מרחיק לכת. אתה יכול לומר יפה שלום לפקקי התנועה, לרמזורים, לטיפולים השוטפים ולתשלומי הדלק והביטוח. רכיבה על אופניים חשמליים היא הדרך הנוחה להגיע לכל מקום שרק תחפוץ, בין אם זה תוך כדי עשיית פעילות ספורטיבית בדיווש המסורתי וטוב (המומלצת על ידי הרפואה המודרנית) או באמצעות רכיבה על אותם אופניים בתוספת עזרה חשמלית ממונעת במהירות של עד 25 קמ”ש לעבודה, לימודים, לחבר או לשוק – לאן שחפץ לבך ובטווח של עד כ-20 ק”מ ברציפות.

אופניים חשמליים עובדים בצורה הבאה: מנוע האופניים מורכב על מרכז האופניים והינו מחובר לשרשרת, הוא ניתן להתקנה על כל סוגי האופניים הקיימים הוא מגיע כמוצר מוגמר ושלם. מנוע האופניים מגיע בעוצמתו ל250 וואט, למי שלא כל כך יודע מה זה אומר, חשבו על זה כך, רוכב אופניים במאמץ רב מגיע להספק של כ-150 וואט. מי שאחראי להנעת האופניים הוא הרוכב שעדיין צריך לפדל על מנת לגרום למנוע להגיב וזאת באמצעות המצבר, שמורכב על שלדת האופניים, וזקוק לטעינה כל חמש שעות של נסיעה.

התענוג במעבר לאופניים חשמליים יעלה בין 3,000-8,000 שקל, וזאת במקום עשרות אלפי שקלים שרכבך היה גוזל ממך מידי שנה. אכן פסקת הפתיחה היא לא סלוגן זול אלא משקפת את היתרון העצום ששלילת רישיון יכולה להביא לחייך, מעבר לרכיבה ללא מאמץ, אלא אם כן תחפוץ בכך, ללא תשלומי דלק, ביטוח וטיפולים שוטפים מיותרים, תרומה חשובה לאיכות הסביבה, ללא פליטה מיותרת של גזים רעילים או רעש מנוע והגעה מהירה ונעימה ליעדך.

מדינת ישראל לא מסתפקת בשלילת רישיונות מנהגים סוררים אלא גם דואגת לאכוף את החוק בהצבת מארבים לנהגים, בדיקות שגרתיות של רישיונות נהיגה, והגעה לבתיהם של חשודים לביצוע של תיעוד עבירה או אימות החשודים. במידה ואדם הפסול רישיון נתפס נוהג ברכב הוא צפוי לעונש חמור ומרתיע. בהחלט לא נשמע מפתה, גם לא לקחת סיכון בנטילת רכב כשאתה נטול רישיון נהיגה. אימוץ אופניים חשמליים הם הפתרון האולטימטיבי כתחליף, בין אם זמני או קבוע להתאיידות ירוקה, זולה ונעימה. כמה פעמים קיווית בתור ילד להתקין כלי טורבו שיטיס את אופנייך קדימה ללא מאמץ? אז מנוע טורבו כמו בסרטים זה לא, אך רכיבה על אופניים חשמליים לפסולי רישיון היא בהחלט סוג של חלום שמתגשם.