מאמרים לאופניים חשמליים וקורקינט חשמלי

אופניים חשמליות קלות / אופניים חשמליים קלים

אופניים חשמליות קלות / אופניים חשמליים קלים
כמובן שנכון לכתוב אופניים חשמליים קלים…. אז אם חיפשתם אופניים חשמליות קלות אז גם מצאתם וגם למדתם להגיד נכון (:, אבל לעניינו

למה כל כך חשוב לנו המשקל של האופניים? אין ספק שחווית הרכיבה משתפרת עם משקל נמוך של האופניים וזה נחמד מאד, ואין ספק שבעולם שהכול הופך למיניאטורי אז הורדת משקל הסוללה והמנוע נחשבים להישג טכנולוגי שכיף להתהדר בו וגם זה נחמד, אבל זה לא מה שהכי חשוב בעיניי לעניין משקל האופניים החשמליות (או החשמליים…) שצריך לבחור בעת קבלת החלטה על רכישה.

בעולם של רכיבה ספורטיבית המשקל משפר לנו את הביצועים והופך את האופניים להמשך יותר טבעי של הגוף שלנו אבל כשאני צריך לבחור לעצמי אופניים חשמליים, השיקולים שלי לא צריכים להיות שיקולי ספורט ואופנה נטו, אופניים חשמליים / חשמליות הינם פתרון תחבורתי, ושיקולי הבחירה בעת רכישה חייבים להיות פרקטיים ולוגיסטיים גרידא.

אז מתי המשקל הקל של אופניים חשמליים /חשמליות צריך להיות שיקול מהותי?

אחרי שהבנו שכל היתרונות של אופניים חשמליים יכולים לעשות שינוי מהותי וחיובי בשגרת החיים שלנו, לחסוך לנו זמן וכסף ולתת לנו לחייך הרבה יותר חיוכים כל יום, חייבים לתת את הדעת על הלוגיסטיקה והשאלות הפרקטיות של השימוש היום יומי למשל-

  • איפה אני נועל אותם כשאני בעבודה או בבית?

  • איך אני מצליח לממשק את האופניים החשמליות שלי עם תחבורה ציבורית? זה נכנס למונית שרות? זה עולה לרכבת?

  • האם אני יכול להכניס את האופניים החשמליות שלי לסניף הבנק?

  • האם אני יכול להסיע על האופניים החשמליים את הילד לגן ולחוגים?

יש המון אפשרויות בחירה של אופניים חשמליים / חשמליות בישראל, ורובם המכריע שוקלים לפחות 25 ק”ג , אז מה יעשו כל מי שלא יכול להסתדר עם משקל כל כך גבוה? מה יעשה מי שצריך להרים את האופניים לקומה שלישית כי הוא לא יכול לנעול את האופניים החשמליים בלילה ברחוב מחשש לגניבה? יש המון רוכבים שאפילו גרם מדרגות של 6 או 8 מדרגות זה כבר משימה קשה מדי בשבילם…. מה יעשו כל מי שהמעלית שלהם קטנה מדי להכיל אפילו אופניים מתקפלים סטנדרטיים? מה יעשו כל מי שאין מקום במשרד שלהם לחנות אופניים חשמליים גדולים? ומי שתא המטען שלו פשוט קטן מדי להכיל גם אופניים במשקל וגודל סטנדרטי?

בעולם, המציאו כל מיני פתרונות של אופניים בקיפול מהיר וקל. האופניים האלו מתאפיינים בגודל קטן וקיפול מהיר מאד אבל החיסרון שלהם הוא באיכות נסיעה ירודה ביותר, וגם שאין אפשרות אמתית להרכיב ילד או משא נוסף. למעשה חוץ מקיפול מהיר אין בהם שום דבר טוב בעיניי.

ברשת ג’אגר, הרשת הגדולה בישראל לאופניים חשמליים, אנחנו לא מתפשרים על חווית רכיבה מרגשת ומהנה, גם עבור מי שצריך משקל קל וגודל אופניים קטן. ולצורך כך בחרנו עבורכם מתוך המותגים הבינלאומיים המיוצגים אצלנו, את הפתרונות הטובים לסגמנט של אופניים קלים.

בסגמנט האופניים הקלים אנחנו מחזיקים בפתרונות טובים ובמחיר מנצח מבית המותג היפני סייקו CYCOO, דוגמת סייקו אירופה במחיר צרכן של פחות מ 3000 ₪! ובנוסף פתרון חזק ואיכותי של סייקו ספיריט 16 אינטש במחיר של 3950 ₪ .

המותג האיטלקי אלפא ALPHA מבית איטלווין ITALWIN, נותן את פתרונות מדהימים ששוקלים פחות מ 16 קג!!! בדמות דגם האלפא GT קומפורט, עם מידת גלגל של 18′ או של 20′, האופניים מעוצבים כך שקשה להבחין שמדובר באופניים חשמליים, המשקל הקל והמנוע המתוחכם נותנים חווית רכיבה שאין שני לה! ניתן להזמין גם גרסאות קרבון ששוקלות פחות מ 12 ק”ג!!!! של דגמי האופניים מבית המותג האיטלקי.

המותג הגרמני ג’אגר JAGER, מיוצג ברשת ג’אגר עם דגם ג’אגר שיכוך כפול. אציין כי המותג ג’אגר בחר לבצע בישראל באמצעות רשת ג’אגר את ההשקה העולמית של הדגם הזה, המאופיין בשלדה ספורטיבית במיוחד כולל מערכת בלמי דיסק איכותית וסוללה מטמנת בשלדה כדי לתת מרכז כובד נמוך ומאוזן ולתת חווית שימוש ייחודית לדגם המהפכני הזה. גם המותג JANGO FLIK ג’נגו פליק, מיוצג ברשת ג’אגר בגרסא חשמלית מדהימה, אופני הגנגו שיצאו מסדנת העיצוב של מרצדס וזכו בפרסי עיצוב עולמיים, נותנים חווית רכיבה של אופניים במידה גדולה כולל שיכוך אחורי אמיתי מלא!!!

לסיכום, אנחנו ערוכים למי שצריך פתרון קל משקל במיוחד, עם חווית רכיבה מרגשת כולל שרות ברמה הגבוהה ביותר ואחריות מקיפה מבית ג’אגר.
הצוות שלנו עומד לרשותכם לצורך התאמת הכלי האופטימלי עבורכם.יושי
(הכותב משמש כמנהל ברשת ג’אגר, הוא מהוותיקים בענף האופניים החשמליים בישראל ונחשב מומחה ברמה עולמית בתחום)

אולי יעניין קריאה נוספת על: אופניים חשמליים מומלצים