אודות ג'אגר

רשת ארצית ליבוא והפצה בלעדית של מותגי אופניים חשמליים בינלאומיים.

אופניים חשמליים קונים רק ברשת עם מוסכי שירות מקצועיים בפריסה ארצית.

ג’אגר, רשת ארצית ליבוא והפצה של מותגי אופניים חשמליים בינלאומיים, התחילה בשנת 2007 כחנות הראשונה בישראל לייצור והרכבה של אופניים חשמליים. מה שהתחיל כסדנא וחנות בוטיק למשוגעים לדבר, שהציגה רעיון מהפכני של שחרור לקוחותיה מהעול הבלתי נסבל של אחזקת רכב בעיר, הפך לאחר כמה שנות פעילות למגה-חנות עם לקוחות נאמנים מכל רחבי הארץ.

כבר בשנות הפעילות הראשונות, הבנו שאנחנו לא מוכרים אופניים, אנחנו מוכרים חופש. והסלוגן של Freedom In Motion קיבל משמעות עמוקה יותר לגבי העשייה שלנו

הלקוחות שלנו מחייכים כי הם חופשיים מזמן אבוד בפקקים, הכיס שלהם מלא בכסף שלא שרפו על דוחות חניה או קנסות, הם לא תקועים בכעסים, על המחיר המופרז של מכוניות או דלק בגלל מיסוי יתר של האח הגדול. הלקוחות שלנו אפילו נהנים מפתרונות התחבורה הציבורית, שבממשק עם אופניים חשמליים, מצליחים לתת מענה יעיל וכלכלי ואפילו נחמד, לנסיעה בינעירונית! הלקוחות שלנו ויתרו על חלק משמעותי מהשימוש ברכב וקיבלו בתמורה, חווית התניידות אחרת, שנותנת להם להגיע בלי לחץ ועם חיוך גדול.

 שנת 2010, עם תחילת השיווק של אופניים חשמליים תקניים בישראל, ג’אגר הובילה את השוק והתפתחה לשיווק סיטונאי לחנויות לוויין ברחבי הארץ. הפעילות הצליחה להביא את הבשורה לקהלים חדשים ומגוונים. בשנת 2014 לנוכח הביקוש והדרישה מצד עשרות אלפי הרוכבים הנאמנים, החלטנו להרחיב את הפעילות לרשת בפריסה ארצית שתתחזק אולמות תצוגה ומוסכי שרות מתקדמים. עד תחילת 2016 הרשת התרחבה ל 16 חנויות רשת, ותומכת גם במספר מצומצם של נקודות מכירה מובחרות מחוץ לרשת.

הבעלים של הרשת, מר ערן כהן, מנהיג את ההתקדמות של הענף בישראל, הוא הראשון שעבר את תהליך התקינה בישראל והתחיל בייבוא מסודר של אופניים חשמליים מהמזרח. (עד היום דגם האיבייק הקלאסי, שמחזיק עדיין בשיא ‘הדגם הכי נמכר בישראל’, עדיין נראה נוסע בכבישי ישראל). עם השנים ערן התפתח מיבואן מקומי לישראל בלבד, למעמד של בעל מפעל לייצור אופניים במזרח והוא משמש כיום כיצרן למותגים אירופאים מובילים, ומציג בתערוכות בכל העולם. בזכות העשייה שלו, רשת ג’אגר הצליחה לזכות בייצוג בלעדי של מותגי אופניים חשמליים בינלאומיים, כגון italwin, jager, momodesign ואחרים ומובילה את השוק בישראל בקביעת הסטנדרט של תחזוקה נכונה ובטוחה של צי האופניים החשמליים של רוכביה. מר ערן כהן משמש כיום כסמכות הטכנית העליונה ברשת, ונחשב לסמכות עולמית ומשקיע את רוב זמנו בתערוכות מקצועיות בינלאומיות ובפיתוח של דגמים חדשים עבור מותגים בינלאומיים בעולם.

אני מודה שהרוח האנטי ממסדית עוד מנשבת אצלנו בחנויות, אבל היום היא כבר נוגעת בכל שכבות הציבור, סוג של מהפכה חברתית קטנה. אנחנו כבר לא קבוצת אנרכיסטים שולית… נדמה לי שהיום אנחנו מייצגים את הרוב. כמנהיגים אחראים של השינוי התפיסתי בשאלות “איך כדאי להתנייד?”, ו- “על מה אני מוכן לשלם את הכסף והזמן שלי?”, אנחנו רואים את עצמנו מחויבים ליצירת פתרון תחבורתי לגיטימי אמיתי ובר קיימא לאורך זמן. פתרון שבהחלט יכול להחליף את הרכב או האופנוע. פתרון שיודע להנגיש לנו את התחבורה הציבורית, פתרון שאפשר לסמוך עליו בזכות טיפול אחראי ומקצועי ברשת המוסכים שלנו בפריסה ארצית. בזכות הליווי של היועצים המומחים שלנו, שמלמדים שימוש ותחזוקה נכונה ובטוחה של אופניים חשמליים. ובזכות המאבק שלנו להנחת תשתיות פיזיות וחוקיות וחינוך הציבור לתרבות נהיגה בטוחה ונכונה.

אין ספק שעשינו דרך, אבל אנחנו מאמינים שהשוק הזה עדיין בחיתולים ושהחזון של מרכזי ערים נקיות מזיהום של רכבים הוא בר השגה.

אני מזמין אתכם להגיע לאחת מנקודות המכירה שלנו ולבצע נסיעת מבחן על העתיד.

טכנולוגיה וניסיון

ג’אגר היא חלוצה עולמית בכל הנוגע לתחבורה חשמלית אישית ובפרט לאופניים חשמליים / חשמליות וקורקינטים. אין תחליף לניסיון שצברנו החל משנת 2007, בפיתוח וייצור של אופניים חשמליים /חשמליות ותפעול ותחזוקה של צי הרכב של עשרות אלפי הלקוחות שלנו בישראל. החיבור הסינרגטי של הרשת הותיקה והגדולה בישראל עם ייצוג מותגי אופניי חשמליים / חשמליות בינלאומיים מהווה יתרון יחסי משמעותי ללקוח שלנו, לעומת רכישה או שרות באמצעות חנויות אופניים מסורתיות או שחקני שוליים שפתחו לא מזמן ועתידם לוט בערפל.

התרומה המשמעותית שתורמת רשת ג’אגר בהמשך הפיתוח והשיפור של המוצרים שנמכרים באמצעותה, נובעת גם מאופי השימוש האינטנסיבי של הרוכב הישראלי. נהוג לחשוב שאופניים חשמליים /חשמליות שיכולים לשרוד את השימוש הרציף של הישראלי יום ולילה למשך 365 ימים בשנה כולל החלפת נהגים ורמת תחזוקה ירודה ועדיין לעמוד במשימה, יצליחו לשרוד באירופה למשך שנים ללא תקלה… ובשילוב עם העובדה שהלקוח הישראלי מוביל בעולם באימוץ מוצרים חדשים early adaptor , השוק הישראלי הוא שדה המבחן האולטימטיבי ליצרני המותגים המובילים בעולם.

ברשת ג’אגר אנחנו מוסיפים לפתח טכנולוגיות של מנועים וסוללות שהם בקדמת הטכנולוגיה העולמית וגם שירותים נוספים משלימים כגון מערכות איתור והסדרי ביטוח ואחריות לאורך זמן. את מאמצי הפיתוח מוביל מר ערן כהן שהוא אחד מבעלי הרשת ונחשב סמכות עולמית בתחום.

אנחנו נמשיך להציג את המילה האחרונה בתחום ונמשיך לעולם לפתח ולשכלל ולשפר את חווית השימוש של לקוחותינו הנאמנים. זה פשוט בDNA שלנו.

מקצוענים באחריות

מה המשמעות של להיות ‘מקצוען’ בענף האופניים החשמליים? ברשת ג’אגר אנו מציגים את האופניים החשמליים / חשמליות כפתרון תחבורתי לגיטימי, והסטנדרט למקצוענות נגזר מההכרה המחייבת הזו. בכל ממשק עם רוכב או לקוח או עם השלטונות וגורמי האכיפה והחקיקה, אנו מחויבים להציג ולייצג את משנתנו הסדורה על כל פניה, כפי שהוצהרה בחזון החברה שלנו.

כל לקוח יקבל אצלנו ייעוץ וליווי לצורך התאמת הפתרון התחבורתי הנכון לצרכים שלו, אנו נדריך לשימוש נכון ונאיר את עיניי הרוכב בחוקים והתקנות הנוגעים לשימוש באופניים חשמליים / חשמליות. נכניס את הרוכב למסלול שרות ותחזוקה שיבטיחו לו בטיחות מירבית בכל שימוש. נחנך את כל הקהילה שאנו חיים בה לתרבות נהיגה אדיבה וזהירה. ננהל מאבק לשיפור התשתיות של שבילי האופניים ונתיבי נסיעה ייעודיים לאופניים בכבישים והורדה של האופניים ממדרכות . נציג מול השלטונות את עדכוני הטכנולוגיה האחרונים ונדרוש שהחקיקה תעודכן בהתאם.

לצורך זה אנו מעסיקים צוות שרות ומכירה הכי מנוסה והכי מקצועי בענף ומקיימים בצמוד לכל אולם תצוגה מוסך שירות מקצועי שעובר הסמכה של מיטב היצרנים למתן שרות בסטנדרט הגבוה ביותר בישראל. במוסך השרות, שהוא הלב הפועם של העסק שלנו, אנו לא נתפשר על בטיחות ולא ניתן יד לרוכבים שמסכנים את עצמם או את הסביבה.

הנהלת הרשת עוסקת בבקרת איכות כלפי פנים ובקידום האג’נדה שלנו לתחבורה ירוקה ובטוחה כלפי חוץ.

לשיטת רשת ג’אגר, מכירה ותחזוקה של אופניים חשמליים /חשמליות הוא מקצוע מחייב, וכל מי שאינו מחויב כמונו כגון חנויות אופניים מסורתיות, חנויות צעצועים וסוחרי אינטרנט מסכנים את הרוכב התמים.

אופניים חשמליים זה כלי תחבורה, אל תסכנו את החיים בשביל אשליה של חיסכון של כמה שקלים. עדיף להפקיד את האחריות רק בידי המקצוענים ביותר.

רשת ג’אגר מחויבת למקצוענות בשבילכם ובשביל עולם טוב יותר.

אבירי הבטיחות והזהירות

רשת ג’אגר המציאה בישראל את תופעת האופניים החשמליים / חשמליות כחלק מפתרון ירוק ומתקדם של תחבורה עירונית מהפכנית. אבל כל הקידמה המדהימה הזו אסור שתתקיים בלי תשתית של חינוך לבטיחות וזהירות. חשוב להדגיש – אופניים חשמליים / חשמליות זה לא צעצוע! אופניים חשמליים / חשמליות זה כלי תחבורה ! כאשר מדובר בכלי תחבורה שמיועד לנוע בדרכים, חוסר הקפדה על כללי הבטיחות יכול להסתיים באסון.

התפקיד החשוב ביותר של הצוות המקצועי שלנו הוא להחדיר את המודעות לבטיחות וזהירות לרוכבים שלנו בפרט ולכל הציבור בכלל. הציבור חייב להבין שלמרות שנוהגים בו גם ילדים מתחת לגיל רישוי, כל רוכב חייב לעבור הדרכה של חוקי התעבורה והבטיחות בדרכים ועקרונות לתחזוקה נכונה.

האחריות על רכיבה בטוחה של בני נוער מתחת לגיל רישוי נופלת קודם כל על ההורים שלהם. נער או נערה שיישלח לרכיבה בדרכים ללא ליווי ובדיקה קפדנית של הוריו עלול לשלם על כך בחייו במקרה הרע ולהיות מטרד ציבורי מיותר במקרה הטוב. – הצוות המקצועי שלנו עושה כל מה שאפשר בין כותלי כל סניף וברשתות החברתיות לקדם בטיחות וזהירות, ואנו מזמינים כל הורה ביחד עם ילדיו גם אם לא רכשו אצלנו אופניים חשמליים / חשמליות לקבל הדרכה והוראות בטיחות ולוודא כי האופניים החשמליים / חשמליות ברשותם מתאימים לדרישות התקן והחוק, וכי מערכות האופניים עונות על דרישות הבטיחות המינימליות, שמאפשרים עצירה ונסיעה תקינה וכי מערכת החשמל לא מהווה סכנה לדיירי הבית.

חובת הבטיחות והזהירות מתחילה בבחירת אופניים חשמליים /חשמליות תקניים העונה על דרישות החוק והקפדה על כל תקנות התעבורה עם דגש על תרבות נהיגה רגועה ומתחשבת בסביבה, ממשיכה בתחזוקה קפדנית תקופתית רק באמצעות מוסך שירות מוסמך ומסתיימת בשמירה על חוקי הבטיחות בכל מה שקשור לטעינה בטוחה וטיפול בסוללות ישנות ומסוכנות, וכל מה שקשור באופניים במצב חנייה לרבות נעילתם והשמירה עליהם מפני גניבות.

תפקידנו הוא להטיף לעניין הזה ותפקיד הרוכבים הוא ליישם בבגרות ובאחריות יתרה את העקרונות של תרבות נהיגה זהירה ובטיחותית לכולם. רק ביחד נוכל לקיים את הפתרון הזה לאורך זמן. הצוות המקצועי של ג’אגר מזמין אתכם לבקר בסניפים שלנו ולהפוך להיות אבירי בטיחות וזהירות.